Dodatnih 10 % na sniženi Snow & Water Sports!
Ostvari dodatnih 10 % popusta na već snižene Snow & Water Sports proizvode!
Snowboard daske

THE EQUALIZER

SKU:
Odabrana boja:
Tablica veličina
Odaberite veličinu:
150
154
Ponuda vrijedi od: 12.10.2026

Ostvarite dodatnih 10 % popusta na već snižene snow i  sportovi na vodi proizvode!

Popust se automatski obračunava u košarici.

Popusti i promocije ne mogu se kombinirati.

Dostava i povrat
Predviđena dostava SLO i HR: 16.10.2026
Predviđena dostava ostale EU države: 21.10.2026

KLJUČNE ZNAČAJKE:




Rocker:Resort V2 Directional + Flat Kick TechLaminates:Technora™ Flax Boosters
Flex:5.5/10, DirectionalKompatibilnost s vezovima:2 x 4 Inserts
Oblik:DirectionalTeren:All-Mountain, Freeride
Core:Meta Core™Level:Intermediate-Advanced
Masa:Quantum Drive™ Base



Camber Profile



VELIČINE:




Veličina (cm)142146150154
Effective Edge (mm)1103114111661206
Tip Width (mm)273279285291
Waist Width (mm)229235241247
Tail Width (mm)271278284290
Sidecut Radius (m)6.87.27.68.0
Stance Setback (in)0.80.80.80.8
Priporočena težina (lbs/kg)90–140 / 41–64kg100–150 / 45–68kg110–170 / 50–77kg120–190 / 55–86kg
ŠirinaRegularRegularRegularRegular

Povezani proizvodi

BURTON

LEXA W

319,90 € 223,93 €
UNION BINDING CO.

ULTRA [WOMEN]

289,90 € 173,94 €
BURTON

CITIZEN

199,90 € 149,93 €
BURTON

SCRIBE

249,90 € 187,43 €
UNION BINDING CO.

ROSA

169,90 € 101,94 €
BURTON

LEXA X

369,90 € 258,93 €
NITRO

IVY

339,90 € 203,95 €
NITRO

IVY

339,90 € 203,95 €
NITRO

POISON

369,90 € 221,94 €
BURTON

LEXA X

369,90 € 258,93 €
visa
maestro
mastercard
verified by visa
mastercard securecode
dpd
pošta