Dodatnih 10 % na sniženi Snow & Water Sports!
Ostvari dodatnih 10 % popusta na već snižene Snow & Water Sports proizvode!
Snowboard daske

SIDEWINDER

SKU:
Odabrana boja:
Tablica veličina
Odaberite veličinu:
156
159
162
Ponuda vrijedi od: 12.10.2026

Ostvarite dodatnih 10 % popusta na već snižene snow i  sportovi na vodi proizvode!

Popust se automatski obračunava u košarici.

Popusti i promocije ne mogu se kombinirati.

Dostava i povrat
Predviđena dostava SLO i HR: 16.10.2026
Predviđena dostava ostale EU države: 21.10.2026

SIDEWINDER


CAPiTA Sidewinder je svestrana all-mountain snowboard daska namijenjena vozačima koji vole precizne zavoje, razigran osjećaj i stabilnu vožnju po cijeloj planini. Pruža izvrsno držanje rubnika te samouvjerenu vožnju na uređenim stazama, u mekanom snijegu i u promjenjivim uvjetima.


Sidewinder koristi Alpine V3 Directional profil s tradicionalnim camberom ispod vezova za odlično držanje rubnika, pop i snažan odaziv, dok mali dijelovi s nultim camberom kod kontaktnih točaka omogućuju veću kontrolu i lakše upravljanje. S directional oblikom, Dual Core™ jezgrom, Amplitex™ V-Tech Amplifier ojačanjima, Special Blend Fiberglass laminatom, Magic Bean™ Resin smolom i brzom Quantum Drive™ bazom pruža izvrstan balans brzine, kontrole i zabave za svakodnevnu all-mountain vožnju.


Dostupna je u dvije različite boje baze. Ako imate željenu boju baze, molimo upišite je u napomenu prilikom narudžbe. Potrudit ćemo se ispuniti vašu želju, ovisno o raspoloživosti zaliha.








KLJUČNE ZNAČAJKE:





Rocker:Alpine V3 DirectionalLaminates:Special Blend Fiberglass + Magic Bean™ Resin
Flex:MediumKompatibilnost s vezovima:2 x 4 Inserts
Oblik:DirectionalTeren:All-Mountain, Freeride
Core:Dual Core™Level:Intermediate-Advanced
Baza:Quantum Drive™ BaseTehnologija:Amplitex™ V-Tech Amplifier






CAMBER - ALPINE V3 DIRECTIONAL:

ALPINE V3 Directional profil koristi niži tradicionalni camber koji se postupno izravnava prije kontaktnih točaka. Takva konstrukcija pruža snagu, odaziv i izvrsno držanje rubnika karakteristično za klasični camber, dok ravni dijelovi omogućuju veću kontrolu i lakšu, opraštajuću vožnju u svim uvjetima.


Camber Profile













VELIČINE:





Veličina (cm)153156159162
Effective Edge (mm)1178120112251248
Waist Width (mm)254256258260
Tip Width (mm)314317320323
Tail Width (mm)299302305308
Taper (mm)15151515
Sidecut Radius (m)6.6 / 6.256.8 / 6.47.0 / 6.57.1 / 6.6
Referentni stance (cm)53.355.955.958.4
Preporučena težina (kg)54–8158–8665–9270–97
ŠirinaRegularRegularRegularRegular

Povezani proizvodi

BURTON

MOTO

239,90 € 179,93 €
BURTON

RULER

319,90 € 223,93 €
BURTON

CARTEL

299,90 €
BURTON

ION BOA®

619,89 €
BURTON

MISSION

249,90 €
BURTON

PHOTON BOA®

449,90 €
BURTON

GENESIS

419,90 € 314,92 €
BENT METAL

LOGIC

259,90 € 155,94 €
visa
maestro
mastercard
verified by visa
mastercard securecode
dpd
pošta